VISKOELASTINIS (MEMORY FOAM) ČIUŽINUKAS
jpeg

Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga.

Didelio tankio, lėtai įdumbanti ir lėtai atsistatanti, jautri Jūsų kūno temperatūrai viskoelastinė medžiaga (Memory Foam) buvo sukurta, kad sumažintų NASA astronautų kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Vėliau ši medžiaga pradėta sėkmingai naudoti medicinos reikmėms ir čiužiniams bei pagalvėms gaminti. Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir tiksliai prisitaiko prie Jūsų kūno formų, atpalaiduoja kūno raumenis bei suteikia nepakartojamą komfortą.

Alergiškiems žmonėms patartina rinktis pagalves, čiužinius iš viskoelastinės medžiagos.

 

Viskoelastinės (Memory Foam) medžiagos čiužinukas

 

Pagamintas iš 100% viskoelastinės medžiagos. Viskoelastinė medžiaga reaguoja į Jūsų kūno svorį ir šilumą, tobulai prisitaiko prie kūno formų užtikrindama komfortą ir gerą miegą visą naktį. Užtiesus šį viskoelatinės medžiagos čiužinuką ant seno čiužinio ar išlankstomos lovos Jūs ir vėl miegosite komfortabiliai ir patogiai. Tai pats pigiausiais būdas atnaujinti seną čiužinį ir pagerinti miego kokybę. Speciali užvalkalo apatinės dalies danga bei gumos kampuose išlaikys čiužinuką vietoje, neleis jam slidinėti. Šis čiužinukas ne tik pagerins Jūsų ar Jūsų svečių miego kokybę bet ir palengvins palaikyti higieną, kadangi nuimamą čiužinio užvalkalą lengva išskalbti.

 

Dydžiai:  90x200x3.5 cm__________ 87 Eur

           120x200x3.5 cm__________ 96 Eur

           140x200x3.5 cm__________ 107 Eur

           160x200x3.5 cm__________ 116 Eur

           180x200x3.5 cm__________ 125 Eur

 

                    jpeg                     jpeg

 

Viskoelastinės (Memory Foam) medžiagos čiužinukas vaikams


Didelio tankio putų poliuretano (HR) pagrindas ir 3 cm storio viskoelastinės medžiagos sluoksnis užtikrina patogų Jūsų vaikučio miegą. Viskoelastinė medžiaga reaguoja į kūno svorį ir šilumą, įgauna individualią formą, kad suteiktų švelnų palaikymą ir pagerėtų medžiagų apytaka. Minkštas, patogus medvilninis užvalkalas su neslystančia apatine dalimi. Nuimamą čiužinuko užvalkalą lengva išskalbti.

 

Dydis: 60x120x6 cm_______ 58 Eur

 

                                                jpeg