Klasikinės formos viskoelastinės (Memory Foam) medžiagos pagalvė

Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga

 

jpeg


Didelio tankio, lėtai įdumbanti ir lėtai atsistatanti, jautri Jūsų kūno temperatūrai viskoelastinė medžiaga (Memory Foam) buvo sukurta, kad sumažintų NASA astronautų kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Vėliau ši medžiaga pradėta sėkmingai naudoti medicinos reikmėms ir čiužiniams bei pagalvėms gaminti. Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir tiksliai prisitaiko prie Jūsų kūno formų, atpalaiduoja kūno raumenis bei suteikia nepakartojamą komfortą.

Alergiškiems žmonėms patartina rinktis pagalves, čiužinius iš viskoelastinės medžiagos.

 

Klasikinės formos Memory Foam pagalvė

 

Užpildyta 100% viskoelastinės medžiagos gabaliukais. Tai prabangi viskoelastinės medžiagos pagalvė, kuri idealiai prisitaiko prie Jūsų galvos ir kaklo formos, išlaiko stuburą taisyklingoje padėtyje suteikdama maksimalų komfortą. Ji sukurta tiems, kurie nori suderinti klasikines formas ir naujausias tecnologijas. Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga reaguoja į Jūsų kūno svorį ir šilumą, išsigaubia pagal Jūsų galvos ir kūno formas suteikdama didesnį komfortą nei tradicinės pagalvės.

Alergiški žmonės labai mėgsta mūsų viskoelastinės medžiagos pagalves, kadangi jos nesukelia alergijos. Nuimamą pagalvės užvalkalą lengva išskalbti.

 

Dydis: 68x48x15 cm__________ 29 Eur

 

jpeg               jpeg               jpeg

 

Kiti Viskoelastinės (Memory Foam) medžiagos gaminiai


TAISYKLINGOS LAIKYSENOS NUGAROS PAGALVĖ


Ergonominė pagalvė nugarai. Viskoelastinės medžiagos pagrindas palaiko, atpalaiduoja nugaros raumenis ir sumažina nugaros, pečių ir kaklo įtampą. Šios anatominės nugaros atramos pagalvės forma ir specialūs grioveliai sumažina nugaros spaudimą, užtikrina taisyklingą laikyseną ir suteikia ypatingą komfortą kai sėdite. Elastinė tvirtinimo juosta neleidžia pagalvei judėti. Universali, idealiai tinka biuro kėdėms. Aukščiausios kokybės veliūrinį nuimamą užvalkalą su užtrauktuku galima skalbti skalbimo mašinoje 40ºC temperatūroje.

 

Dydis: 53x43x9.5 cm________ 26 Eur

 

                            jpeg                jpeg

 

Sėdynė su geliu

 

Tai ypatingos formos ir gelio derinys skirtas komfortabiliam sėdėjimui visur ir visada. Eronominio dizaino pagalvė padės išlaikyti taisyklingą viršutinės kūno dalies laikyseną, o minkštas gelis suteiks nepakartojamą komfortą. Ypatingai rekomenduojama tiems, kurie didesnę dienos dalį praleidžia sėdėdami, t.y. vairuotojams, biuro darbuotojams, studentams, mokiniams ir t.t. Sėdynės viskoelastinės medžiagos pagrindas su geliniu intarpu prisitaiko prie Jūsų kūno suteikdamas individualiai Jums sukurtą komfortą. Didelio tankio gelis sėdynėje padės Jums išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdint bei sumažinti dubens kaulų spaudimą, nuramins skausmą, kuris atsiranda sėdint ilgą laiką.. Unikali gelio tiklelio konstrukcija užtikrina komfortą, taisyklingą atramą ir skirtingų zonų palaikymą. Sėdynės užvalkalo viršutinėje dalyje esantis tinklelis užtikrina puikią oro cirkuliaciją, taip išvensite prakaitavimo ir su tuo kylančių nepatogumų.

 

Dydis: 45x42x4.5 cm_________ 36 Eur

 

        jpeg              jpeg                   jpeg

 

Viskoelastinės medžiagos (Memory Foam) kelioninė kaklo pagalvė


Revoliucinė Viskoelastinės medžiagos kaklo pagalvė puikiai atitinka natūralias Jūsų galvos ir kaklo formas. Patirsite nepakartojamą atsipalaidavimo jausmą ir pagerinsite Jūsų miego kokybę keliaujant. Malšina galvos, kaklo ir pečių juostos įtampą tiksliai susiformuodama pagal jų kontūrus. Kompaktiška, unikaliai apgaubianti Jūsų kaklą pagalvė sukurta patogesnei Jūsų kelionei. Nuimamas, skalbiamas užvalkalas su užtrauktuku.

 

Dydis: 31x31x9 cm____________ 13 Eur

 

        jpeg          jpeg               jpeg