ORTOPEDINĖS FORMOS PAGALVĖS   
jpeg                                   

Didelio tankio, lėtai įdumbanti ir lėtai atsistatanti, jautri Jūsų kūno temperatūrai viskoelastinė medžiaga (Memory Foam) buvo sukurta, kad sumažintų NASA astronautų kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Vėliau ši medžiaga pradėta sėkmingai naudoti medicinos reikmėms ir čiužiniams bei pagalvėms gaminti. Viskoelastinė (Memory Foam) medžiaga reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir tiksliai prisitaiko prie Jūsų kūno formų, atpalaiduoja kūno raumenis bei suteikia nepakartojamą komfortą.
Alergiškiems žmonėms patartina rinktis pagalves, čiužinius iš viskoelastinės medžiagos

Ortopedinės formos (Ergonominė) viskoelastinės medžiagos (Memory Foam) pagalvė

pagaminta iš 100% viskoelastinės medžiagos. Pagalvės forma suteikia tinkamą atramą Jūsų kaklui ir viršutinei stuburo daliai ir ypač tinka tiems, kurie mėgsta miegoti ant šono ar pilvo. Mažina kaklo raumenų ir viršutinių kaklo slankstelių tempimą, spaudimą pečių srityje bei išlaiko kūną anatomiškai taisyklingoje padėtyje miego metu. Išsigaubia pagal Jūsų galvos ir kūno formas reaguodama į jų šilumą ir svorį bei suteikia nepakartojamą komfortą.

Pagalvė pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Minkštą veliūrinį pagalvės užvalkalą paprasta išskalbti todėl Jūsų pagalvė visad bus švari ir gaivi.

 

Dydžiai:  50X30x10/7 cm_______ 14 Eur

             50X30x10/7 cm_______ 23 Eur

             50x36x12/10 cm______ 29 Eur

 

jpeg 

 

                            jpegjpeg

 


Viskoelastinė pagalvė vaikams. Tai ypatingai minkšta trijų sluoksnių ergonominė pagalvė vaikams. 3 galimi aukščiai kaklo palaikymui ir 5 skirtingi kietumo lygiai leis individualiai pritaikyti Jūsų vaikučiui reikalingą pagalvės aukštį ir kietumą.

Ši viskoelastinė pagalvė auga kartu su vaikučiu. Ergonominis pagalvės dizainas palaiko galvytę ir kaklą, padeda atpalaiduoti nugarą ir puikiai pailsėti. Viskoelastinė medžiaga prisitaiko prie kūno suteikdama palaikymą ir komfortą.

 

JPEGJPEGJPEGJPEG

                           JPEGJPEG

 

Dydis: 40x26x8,8 cm________ 23 Eur

 

PRIEŠ KNARKIMĄ. Ortopedinė viskoelastinės (Memory Foam) medžiagos pagalvė


Miegą ant nugaros labai dažnai apsunkina knarkimas. Viskoelastinės medžiagos pagalvė PRIEŠ KNARKIMĄ turi unikalią iškilią centrinę dalį, kuri švelniai pasuks Jūsų galvą į šoną miegant ant nugaros, tuo padėdama išvengti dažnai pasitaikančio knarkimo tokioje miego pozoje. Tvirta, didelio tankio viskoelastinė medžiaga iškilioje pagalvės centrinėje dalyje padeda išlaikyti galvą pasuktą į šoną. Ergonominė pagalvės forma palaiko kaklą ir pečius - mažina kaklo raumenų ir viršutinių kaklo slankstelių tempimą, spaudimą pečių srityje bei išlaiko kūną anatomiškai taisyklingoje padėtyje miego metu.. Išskirtinė pagalvės forma ir Jūsų kūno svoris bei šiluma atskleis ypatingas viskoelastinės medžiagos savybes, leis Jūsų kūnui jaustis laisvai ir komfortabiliai.

Pagalvė pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Nuimamą pagalvės užvalkalą lengva išskalbti.

 

Dydis: 48x36x12 cm_________ 36 Eur

 

   jpg     jpeg    jpeg